Dynamo Moskwa wyraźnie lepsze od FK Ufa

Dynamo Moskwa pokonało u siebie FK Ufa 3:0 (0:0) w jedynym poniedziałkowym meczu drugiej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na gościnnej Ariena Chimki prowadzenie gospodarzom zapewnił osiemnaście minut po przerwie precyzyjnym strzałem z pola karnego w krótki róg Kiriłł Panczenko.
Sześć minut przed końcem podwyższył efektownym uderzeniem z narożnika pola karnego w długi róg Jewgienij Łucenko. Sukces przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry płaskim strzałem z dystansu Brazylijczyk Joaozinho.
Dzięki pierwszej wygranej w sezonie niepokonana dotąd stołeczna drużyna awansowała na szóste miejsce w tabeli. Zespół z Baszkirii doznał natomiast drugiej porażki z rzędu i spadł na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.