Dżeko zapewnił AS Romie wygraną w meczu z Udinese, kilka minut Łukasza Teodorczyka

cristiano barni/Shutterstock
AS Roma wygrała u siebie z Udinese Calcio 1:0 w meczu 32. kolejki Serie A. Sześć minut w zespole gości rozegrał Łukasz Teodorczyk.
Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Edin Dżeko w 67. minucie. Bośniak wykorzystał sytuację sam na sam po podaniu Stephana El Shaarawy'ego. Dla napastnika rzymskiego zespołu to ósme trafienie w sezonie. Dżeko przełamał serię siedmiu meczów bez zdobytej bramki.
W barwach gości w 84. minucie na placu gry pojawił się Łukasz Teodorczyk. Dla Polaka to 12. występ w lidze w sezonie.
W tabeli Serie A AS Roma jest czwarta z dorobkiem 54 punktów. Udinese zajmuje natomiast szesnastą pozycję, mając na koncie 32 punkty.