Pięć bramek w meczu Bayernu Monachium! Przegrywali już od 13 sekundy! Robert Lewandowski bez gola [WIDEO]

schwarzdigital.com/Shutterstock
Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z FC Augsburg 3:2. Całe spotkanie rozegrał Robert Lewandowski.
Polak miał kilka okazji do strzelenia gola, ale albo brakowało szczęścia - poprzeczka po uderzeniu głową - albo skuteczności - niewykorzystana sytuacja sam na sam.
W pierwszej połowie zobaczyliśmy cztery bramki. Bawarczycy gola stracili już po trzynastu sekundach gry. Niefortunnie interweniował Leon Goretzka, pakując piłkę do własnej bramki.
Goście do wyrównania doprowadzili kilkanaście minut później. Kingsley Coman wykończył doskonałe dośrodkowanie Kimmicha na dalszy słupek.
Kiedy wydawało się, że mistrz Niemiec opanował sytuację na boisku i niedługo zdobędzie bramkę dającą prowadzenie, do ich siatki trafili rywale. W akcji gospodarzy było trochę przypadku, ale w końcu Ji Dong-Won przejął piłkę w polu karnym i świetnym strzałem pokonał Manuela Neuera.
Tuż przed przerwą Bayern doprowadził do remisu. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Coman, który tym razem pokonał golkipera rywali płaskim strzałem z dystansu.
Prowadzenie Bawarczykom dał David Alaba, który wpadł w pole karne i skutecznie przymierzył w kierunku dalszego słupka.
Podopieczni Niko Kovaca utrzymali już korzystny wynik do końca i po piętnastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Lokalni rywale z Bawarii doznali natomiast piątej porażki w sześciu ostatnich meczach i pozostali tuż nad strefą spadkową klasyfikacji.