Dziesięć goli w meczu! Szalone spotkanie Hull City, Grosicki zaliczył asystę [VIDEO]

hullcitytigers.com
Zespół Hull City zremisował z Bristol City 5:5 w wyjazdowym meczu 44. kolejki Championship. Asystę w tym spotkaniu zaliczył Kamil Grosicki.
Już w pierwszej połowie padło sporo bramek (3), ale prawdziwy worek z golami rozwiązał się po przerwie. Piłkarze obu drużyn zdobyli łącznie 7 goli w drugiej części meczu.
Po 45 minutach 2:1 prowadzili goście. W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie 5:4, choć w pewnym momencie przegrywali już 2:4.
Asystę przy bramce na 5:4 zaliczył Kamil Grosicki, który pojawił się na boisku w 63. minucie.
Goście jednak nie zdołali utrzymać prowadzenia do końca meczu, bowiem w doliczonym czasie gry pozwolili gospodarzom na zdobycie wyrównującej bramki.