Dziewiąta wygrana Willem II w lidze

TilboMRTN, wikipedia
Willem II Tilburg wygrał przed własną publicznością z Go Ahead Eagles 2:0 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 31. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Kibice zgromadzeni na Konig Willem II Stadion na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 72. minuty rywalizacji. Na listę strzelców wpisał się wówczas Fran Sol, któremu asystował Jordy Croux.

W 82. minucie wynik rywalizacji ustalił Jari Schuurman. 20-latek znalazł się niepilnowany w polu karnym rywali i trafił do siatki mocnym uderzeniem z powietrza.

Willem II zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli Eredivisie. Piłarze z Tilburga mają na swoim koncie 36 punktów, z kolei Go Ahead Eagles zdobyło do tej pory 23 "oczka" i znajduje się na osiemnastej pozycji.