Dziewiąte z rzędu zwycięstwo Łudogorca, grali Góralski i Świerczok

asinfo
Łudogorec 1945 Razgrad pokonał przed własną publicznością Beroe Stara Zagora 1:0 (0:0) w niedzielnym meczu piętnastej kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Jacek Góralski, który w drugiej połowie ujrzał żółtą kartkę. Zawody z perspektywy ławki rezerwowych przyjezdnych rozpoczął natomiast Jakub Świerczok. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie niespełna kwadrans po zmianie stron, zastępując Rumuna Claudiu Keseru.
Zwycięskiego gola dla obrońców tytułu zdobył dziewięć minut przed końcem Holender Jody Lukoki.
Łudogorec dzięki dziewiątej wygranej z rzędu umocnił się na pozycji lidera tabeli. Beroe doznało drugiej porażki w sezonie i pozostało na czwartej lokacie w klasyfikacji.