Dziewięć goli Wisły Kraków w sparingu

asinfo
Wisła Kraków pokonała MKS Babią Górę Sucha Beskidzka 9:0 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym z okazji stulecia tego drugiego klubu, który w poprzednim sezonie zajął szóste miejsce w A-klasie.
Wynik spotkania otworzył już w szóstej minucie Małecki. Potem dwukrotnie trafił Serafin. Przed przerwą czwartą bramkę dla „Białej Gwiazdy” zdobył Korczyk.
W drugiej połowie Wisła Kraków strzeliła jeszcze pięć goli. Kolejno na listę strzelców wpisali się Bartosz, Boguski, Halilović, Laskoś i Bartkowski.
*****

MKS Babia Góra Sucha Beskidzka - Wisła Kraków 0:9 (0:4)

Bramki: Małecki 6, Serafin 21, 24, Korczyk 29, Bartosz 66, Boguski 72, Halilović 77, Laskoś 79, Bartkowski 86.
Wisła Kraków (I połowa): Buchalik - Korczyk, Wasilewski, Basha, Grabowski - Plewka, Wiktoruk - Kostal, Serafin, Małecki - Ondrasek
(II połowa): Lis - Bartkowski, Laskoś, Sadlok, Pietrzak - Halilović, Śliwa - Bartosz, Serafin, Wojtkowski - Boguski.
Kamil Kaczmarek23 Jun 2018 · 15:34