Dźwigała: Byliśmy bardzo nieskuteczni

tspodbeskidzie.pl
W pierwszej połowie bardzo szybko odbieraliśmy piłkę rywalom. Na pewno zabrakło nam dokładności w dośrodkowaniach. Były albo zbyt lekkie, albo przeciągnięte. Mam dobry kontakt z zawodnikami i wiem, że dali z siebie wszystko – powiedział po meczu ze Stalą Mielec (0:1) szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała, Dariusz Dźwigała.

Górale, którzy od czterech serii gier nie potrafią zanotować zwycięstwa, po 12. kolejkach pierwszej ligi zajmują w tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie piętnaście "oczek". Do liderującego Zagłębia Sosnowiec tracą osiem punktów.

Byliśmy bardzo nieskuteczni, dlatego przegraliśmy to spotkanie. Im dłużej ten mecz trwał, tym odległości między naszymi formacjami były większe i stąd pojawiły się groźne ataki zespołu z Mielca – stwierdził Dariusz Dźwigała, cytowany przez "tspodbeskidzie.pl".

W pierwszej połowie bardzo szybko odbieraliśmy piłkę rywalom. Na pewno zabrakło nam też dokładności w dośrodkowaniach. Były albo zbyt lekkie, albo przeciągnięte. Mam dobry kontakt z zawodnikami i wiem, że na pewno dali z siebie wszystko i bardzo mocno chcieli wygrać, dla Kibiców, dla siebie i dla mnie również. Niestety się nie udało – zaznaczył.

Mam kontrakt na 2 lata, ludzie którzy mnie zatrudnili wierzyli we mnie. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Jestem przygotowany merytorycznie, mam pomysł na naszą grę, ale są takie etapy w życiu, że nie idzie – dodał.