Efektowne gole w Bretanii, FC Nantes pokonał Olympique Lyon

ninpavisic / shutterstock.com
FC Nantes pokonał u siebie Olympique Lyon 2:1 (1:0) w drugim piątkowym meczu 32. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau prowadzenie gospodarzom zapewnił po jedenastu minutach płaskim strzałem z pola karnego Kalifa Coulibaly. Cztery minuty przed przerwą wyrównał precyzyjnym uderzeniem w długi róg Martin Terrier.
Siedem minut przed końcem losy konfrontacji rozstrzygnął kapitalnym strzałem z rzutu wolnego Belg Anthony Limbombe. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie zespół z Bretanii awansował na piętnaste miejsce w tabeli.
"Les Gones" doznali natomiast drugiej z rzędu i ósmej w bieżących rozgrywkach porażki, ale zachowają jeszcze po tej kolejce trzecią lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński12 Apr 2019 · 22:44