Efektowne zwycięstwo Herthy z Koeln. Dwa gole Ibisevicia

360b / shutterstock.com
Hertha Berlin pokonała na wyjeździe FC Koeln 4:0 (1:0) w niedzielnym meczu 6. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Na RheinEnergieStadion w Kolonii pierwszego gola strzelił Javairo Dilrosun, który w 23. minucie wykorzystał podanie Vladimira Daridy i trafił tuż przy lewym słupku.
Po zmianie stron dwie bramki dla gości zdobył Vedad Ibisevic. Bośniak wpisał się na listę strzelców kolejno w 58. oraz 62. minucie. Wynik spotkania na 4:0 ustalił w 83. minucie Dedryck Boyata, kiedy strzałem głową z bliskiej odległości pokonał Timo Horna.

Ekipa "Kozłów" ma na koncie trzy punkty i zajmuje szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Natomiast zespół Ante Covica z dorobkiem czterech "oczek" plasuje się na piętnastej pozycji.
Marcin Karbowski29 Sep 2019 · 20:02