Efektowne zwycięstwo Nimes Olympique ze Stade Rennes

Clovi27 / shutterstock.com
Piłkarze Nimes Olympique pokonali przed własną publicznością Stade Rennes 3:1 (1:1) w zaległym meczu 27. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade des Costieres prowadzenie gospodarzom zapewnił świetnym strzałem głową Renaud Ripart. Pięć minut przed przerwą wyrównał Herve Lybohy, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.
Dziesięć minut po zmianie stron, gdy obie drużyny grały już w osłabieniu, kapitalnym uderzeniem zza linii narożnika pola karnego popisał się Gabończyk Denis Bouanga. Siedemnaście minut później jeszcze efektowniej przymierzył z dystansu Antonin Bobichon, pieczętując sukces beniaminka.
Podopieczni Bernarda Blaquarta po dwunastym zwycięstwie w sezonie awansowali na dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół z Bretanii doznał natomiast jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na jedenastą lokatę w klasyfikacji. Obie ekipy dzieli punkt.
Jakub Kreśliński09 Apr 2019 · 21:01