Efektowne zwycięstwo Rakowa. Dwa gole strzelił grając w osłabieniu [WIDEO]

Rafał Rusek / Press Focus
Raków Częstochowa wygrał na wyjeździe ze Stalą Mielec 3:0. Goście dwa gole strzelili grając w osłabieniu.
Wszystko, co najciekawsze, wydarzyło się po przerwie. Raków otworzył wynik w 58. minucie. Z rzutu wolnego przymierzył Ivi Lopez. Wydaje się jednak, że bramkarz gospodarzy mógł interweniować lepiej.
Goście kończyli mecz w dziesiątkę, bo w 68. minucie drugą żółtą kartkę zobaczyłSturgeon. Nie przeszodziło to jednak Rakowowi w odniesieniu efektownego zwycięstwa.
W 80. minucie prowadzenie gości podwyższył Gutkovskis, który nie zmarnował sytuacji sam na sam ze Strączkiem. Wynik już w doliczonym czasie ustalił Wdowiak.
Raków po sześciu meczach ma w dorobku 11 punktów. Stal rozegrała dwa spotkania więcej. Ma osiem punktów.
Marcin Karbowski19 Sep 2021 · 14:33