Eintracht Frankfurt - Hannover 96: Wysokie zwycięstwo Eintrachtu. Składy, wynik meczu, bramki

Eintracht Frankfurt rozbił Hannover 96
ninopavisic/Shutterstock
Eintracht Frankfurt pokonał przed własną publicznością Hannover 96 4:1 (2:0) w pierwszym niedzielnym meczu 6. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Gospodarze dwa gole na Commerzbank-Arena strzelili w pierwszej połowie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Obite Evan N'Dicka, który w 36. minucie uderzeniem w prawy dolny róg umieścił piłkę w siatce. Tuż przed przerwą do bramki rywali trafił Ante Rebić, a przy jego trafieniu asystował Sebastien Haller.
W drugiej połowie pierwszego gola strzelił Jonathan de Guzman. W 61. minucie Holender dopadł do futbolówki zagranej przez Rebica i umieścił ją w pustej bramce.
W 87. minucie przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową, a jej autorem był Florent Muslija. Wynik spotkania na 4:1 ustalił w 90. minucie Luka Jovic, który w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od Michaela Essera.
Zespół z Hesji z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Bundesligi. Drużyna z Dolnej Saksonii ma na koncie dwa "oczka" i plasuje się na ostatniej, osiemnastej pozycji.