Eintracht Frankfurt pokonał Union Berlin. Grał Rafał Gikiewicz

YouTube
Eintracht Frankfurt pokonał na wyjeździe Union Berlin 2:1 (0:0) w meczu 6. kolejki Bundesligi. Dla gości to trzecie zwycięstwo w sezonie.
Eintracht objął prowadzenie na początku drugiej połowy. Bas Dost wykorzystał piłkę odbitą przez Rafała Gikiewicza i trafił do pustej bramki z kilku metrów.
Polski bramkarz po raz drugi skapitulował w 62. minucie. Andre Silva oddał skuteczny strzał głową z pięciu metrów.
Union walczył do końca o korzystny wynik. W końcówce stołeczny zespół strzelił honorowego gola. Anthony Ujah uderzył z pola karnego z pierwszej piłki.
W barwach gospodarzy całe spotkanie rozegrał Rafał Gikiewicz. Był to jego szósty występ w tym sezonie.
W tabeli Bundesligi Eintracht jest szósty z dorobkiem 10 punktów. Natomiast Union zajmuje piętnastą lokatę. Ma na koncie 4 punkty.
Adam Nowacki27 Sep 2019 · 22:43