Dwie bramki Peszki nie wystarczyły. Wisła Kraków uległa Wiśle Płock grając w osłabieniu [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Wisła Kraków prowadziła do przerwy z Wisłą Płock dzięki dwóm bramkom Sławomira Peszki. Po zmianie stron grała jednak w osłabieniu po ostrym faulu Burligi, który skończył się czerwoną kartką i ostatecznie nie zdobyła w tym spotkaniu nawet jednego punktu.
Pierwszego gola Sławomir Peszko zdobył w 31. minucie. Były reprezentant Polski wykorzystał podanie Krzysztofa Drzazgi.
Następny gol autorstwa Peszki padł już 5 minut później. Zawodnik wypożyczony do Wisły z Lechii Gdańsk ponownie skorzystał z podania Drzazgi i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.
W drugiej połowie, a konkretniej w 52. minucie z boiska wyrzucony został Łukasz Burliga. Grająca w osłabieniu drużyna z Małopolski straciła jeszcze dwa gole autorstwa Oskara Zawady i przegrała mecz z "Nafciarzami" wynikiem 2:3.
Łukasz Karyniewski22 Apr 2019 · 16:22