Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

El. LM: Pewny awans Liverpoolu. Gol Cana po przepięknej akcji [VIDEO]

23 sie 2017 | 22:36 25
Źródło zdjęcia: twitter.com/LFC

Liverpool zapewnił sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Drużyna Jurgena Kloppa wygrała u siebie z Hoffenheim 4:2. W pierwszym meczu angielska ekipa zwyciężyła 2:1.

Piłkarze z Liverpoolu rozpoczęli mecz od wysokiego pressingu, nie dając rozwinąć skrzydeł rywalom, szybko odbierając piłkę i przechodząc do ataku. Taka gra błyskawicznie przyniosła skutek. Po 19 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 3:0.

Najpierw świetną akcją popisał się Mane, który po rajdzie lewą stroną boiska podał piętą piłkę do Emre Cana, a ten po rykoszecie skierował piłkę do bramki rywali. Osiem minut później było już 2:0, gdy Salah dopadł do futbolówki odbitej od słupka i strzelił do pustej bramki.

W 19. minucie Liverpool przeprowadził akcję jak z konsoli do gier. Piłka idealnie krążyła między zawodnikami, a po chwili ugrzęzła w siatce. Mane piętą znalazł Firmino, a ten świetnym podaniem obsłużył stojącego na piątym metrze Cana, ten nie zmarnował okazji i zdobył drugą bramkę w spotkaniu.

Ekipa z Hoffenheim mimo trudnego początku nie złożyła broni i odważnie przeprowadzała ataki. Najpierw Uth, a potem Wagner zmniejszyli rozmiary porażki.

Dla Liverpoolu w międzyczasie trafił jeszcze Firmino, który w 62. minucie wykorzystał błąd obrony przeciwnika.

Liverpool F.C. - TSG 1899 Hoffenheim 4:2 (3:1)