El. LM: Wysoka porażka Sheriffa Tyraspol przed własną publicznością, grał Jarosław Jach

Wysoka porażka Sheriffa Tyraspol przed własną publicznością, grał Jarosław Jach
Dziurek / shutterstock.com
Sheriff Tyraspol przed własną publicznością przegrał z Saburtalo Tbilisi 0:3 (0:1) w meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.
Przyjezdni objęli prowadzenie w 30. minucie spotkania. Wówczas Ognjen Rolovic wykorzystał dośrodkowanie Nikoloza Malia i uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.

Po zmianie stron przewagę gości powiększył Giorgi Kokhreidze, który w 67. minucie uderzeniem z krawędzi pola karnego nie dał szans na obronę Zvonimirowi Mikulicowi.
Wynik starcia na 3:0 ustalił w 71. minucie Levan Kakubava, a przy jego trafieniu asystował Kokhreidze.
Mecz w wyjściowej jedenastce Sheriffa rozpoczął Jarosław Jach, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu.
Rewanż zostanie rozegrany 16 lipca. Lepszy z tej pary w kolejnej rundzie zagra z Dinamo Zagrzeb.
Jakub Kreśliński10 Jul 2019 · 21:35