El. ME. Emocjonujący mecz w "polskiej grupie"! Austria pokonana przez Izrael! Piękny gol Zahaviego! [WIDEO]

Emocjonujący mecz w "polskiej" grupie! Austria pokonana przez Izrael! Piękny gol Zahaviego! [WIDEO]
Alizada Studios/Shutterstock
Reprezentacja Austrii doznała drugiej porażki w eliminacji do ME 2020. Tym razem musiała uznać wyższość Izraela (2:4) w wyjazdowym meczu grupy G.
Spotkanie zaczęło się dla Austriaków w miarę dobrze. Już w 8. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Arnautovicia.
W ostatnim kwadransie pierwszej połowy stracili jednak dwie bramki. Obie zdobył Zahavi, który po przerwie dołożył jeszcze jednego gola:
Prowadzenie reprezentacji Izraela w 66. minucie na 4:1 podwyższył Dabour. Austriacy odpowiedzieli jeszcze tylko jednym trafieniem - znów na listę strzelców wpisał się Arnautović.
Ostatecznie Izrael wygrał 4:2.