El. ME. Hiszpania zaczęła eliminacje od zwycięstwa. Zadecydował gol Sergio Ramosa [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Reprezentacja Hiszpanii wygrała u siebie z Norwegią 2:1 (1:0) w sobotnim meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020, rozegranym w ramach grupy F.
Gospodarze objęli prowadzenie w 16. minucie spotkania, kiedy Rodrigo wykorzystał dośrodkowanie Jordiego Alby i płaskim strzałem trafił w sam środek bramki.
W 65. minucie przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania. Wówczas arbiter podyktował dla Norwegów rzut karny po faulu Inigo Martineza. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Joshua King, który zdołał umieścić ją w siatce.
Kilka minut później sędzia znów wskazał na wapno, tym razem na korzyść Hiszpanów. Jedenastkę na gola zamienił Sergio Ramos, który tym samym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.
W następnej kolejce podopieczni Luisa Enrique zagrają z Maltą, z kolei zespół Larsa Lagerbacka zmierzy się ze Szwecją.
Kamil Kaczmarek23 Mar 2019 · 22:46