Nadchodzące

El. ME. Ładne zachowanie Sergio Ramosa. Oddał karnego Alvaro Moracie [WIDEO]

Alvaro Morata
Źródło zdjęcia: Twitter

Reprezentacja Hiszpanii pokonała Szwecję 3:0 w meczu eliminacji do Euro 2020. Sergio Ramos w drugiej połowie zdobył się na ładny gest wobec kolegi z drużyny.

Obrońca Realu Madryt jest wyznaczony do wykonywania jedenastek w reprezentacji Hiszpanii. Ramos otworzył wynik spotkania, wykorzystując rzut karny w 64 minucie spotkania.

Kilkanaście minut później mógł po raz drugi podejść do piłki ustawionej na jedenastym metrze, ale zdecydował się oddać jedenastkę Alvaro Moracie.

Napastnik po chwili wpisał się na listę strzelców, a wynik pojedynku ustalił Oyarzabal.

- Oddałem drugiego karnego Alvaro, ponieważ napastnik żyje z goli - wyjaśnił Sergio Ramos po ostatnim gwizdku sędziego.

+33
Neymar pewnie wytrzeszcza oczy z niedowierzania...
11 cze 2019 | 19:05
+3
Szkoda, że po dobrym sezonie 2016/17 w wykonaniu Moraty nie zatrzymano go na Bernabeu
11 cze 2019 | 20:55
+2
Wez skoncz te swoje fantazje. Morata to drewno, a fakt ze sprzedalismy go za 80mln to cud i niedowierzanie. Gosc sie nie przebil w Chelsea, w atleti tez mu srednio idzie, a ty zalujesz ze go sprzedalismy. No fakt, szkoda takiego rezerwowego, ale nic poza tym.
11 cze 2019 | 20:58
-1
Trudno mu bylo przebic sie w Chelsea gdy mial wokol przecietniakow. Bede sie upieral ze gdyby postawiono na niego w Realu zdecydowanie kosztem Benza to by sporo strzelał. No ale cóż to już nieaktualne
12 cze 2019 | 19:10
+2
Hazard 7 lat wybijal sie na tle tych przecietniakow. Morata ma problem z przyjeciem pilki, wiec o czym ta dyskusja.
12 cze 2019 | 21:24
Jeśli już to 6 sezonów, bo ten 2015/16 miał wręcz żałosny. A co do Moraty, wiadomo że nigdy nie był bogiem skuteczności, ale sezon 2016/17 miał dobry (20 goli głównie z ławki). Ale nie chciał być tylko zmiennikiem Benza i powiedział adios.
+1
Jeśli już to 6 sezonów, bo ten 2015/16 miał wręcz żałosny. A co do Moraty, wiadomo że nigdy nie był bogiem skuteczności, ale sezon 2016/17 miał dobry (20 goli głównie z ławki). Jednak nie chciał być tylko zmiennikiem Benza i powiedział adios.
13 cze 2019 | 03:34
0
Prawda jest taka, ze Karim wciagal go nosem, i ostatecznie zostawilismy tego lepszego. A slabszy poszedl za fajne pieniadze. Ja moze podobnie jak ty, zaluje Jamesa, ale ostatecznie, trzeba szanowac checi pilkarzy ktorzy odchodza w poszukiwaniu minut, bo w Realu mogli liczyc tylko na lawke. Slusznie zreszta.
12 cze 2019 | 21:34
+2
Morata za wszelką cenę chciał odejść bo nie miał pierwszego składu. To była nieziemska paka w tym sezonie, myślę że do dzisiaj żałuje odejścia. Był świetnym zmiennikiem- natlukl ponad 20 goli ale gdy grał od pierwszej minuty to bardzo przeciętnie wyglądał. Świetny interes Real zrobił na Moracie.
11 cze 2019 | 18:47