El. MŚ 2018: Syria wygrała w Chinach

6 paź 2016 | 15:56 0
Źródło zdjęcia: daykung/Shutterstock
Chiny przegrały u siebie z Syrią 0:1 (0:0) w meczu trzeciej kolejki grupy A trzeciej fazy kwalifikacji MŚ 2018 w strefie Azji.

Na Shaanxi Province Stadium w Xi'an zwycięskiego gola dla gości zdobył dziewięć minut po przerwie Mahmoud Al Mawas.

Dla reprezentacji Chin była to druga porażka na tym etapie kwalifikacji, po której podopieczni Gao Hongbo spadli na piąte miejsce w tabeli.

Syria natomiast odniosła pierwsze zwycięstwo i awansowała na czwarte miejsce w klasyfikacji. Awans do mundialu w Rosji uzyskają dwie najlepsze drużyny. Trzecia zagra w barażach.

W tej chwili na czele stawki w tej grupie są Korea Południowa i Uzbekistan, które zgromadziły po siedem punktów. Trzeci jest Iran z dwoma "oczkami" mniej.

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.