El. MŚ: Anglia pokonała Słowację po golu w doliczonym czasie gry

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Słowacja przegrała u siebie z Anglią 0:1 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 1. kolejki grupy F eliminacji MŚ 2018, które odbędą się w Rosji.

Na City Arena Trnava gospodarze większość drugiej połowy musieli radzić sobie w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Martin Skrtel, ale podopieczni Sama Allardyce'a zdołali wykorzystać swoją przewagę dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to na listę strzelców wpisał się Adam Lallana.

W rozgrywanym równolegle drugim meczu tej grupy Litwa zremisowała przed własną publicznością ze Słowenią 2:2.

Na LFF stadionas w Wilnie gole dla gospodarzy jeszcze przed przerwą w niespełna trzy minuty zdobyli Fiodor Cernych i Vykintas Slivka. Przyjezdni w ostatnim kwadransie doprowadzili jednak do wyrównania, a cenny punkt uratowali po celnych strzałach Rene Krhin i już w doliczonym czasie gry Bostjan Cesar.