El. MŚ: Burkina Faso wciąż bez porażki

esfera/Shutterstock
Burkina Faso zremisowała u siebie z Senegalem 2:2 (1:1) w meczu czwartej kolejki grupy D decydującej fazy eliminacji MŚ 2018 w strefie Afryki.
Na Stade du 4-Aout w Ouagadougou prowadzenie miejscowym zapewnił już po dziewięciu minutach gry Bertrand Isidore Traore, ale później straty z nawiązką odrobili Ismaila Sarr oraz Sadio Mane.
Grający całą drugą połowę w osłabieniu gospodarze punkt uratowali minutę przed końcem, kiedy to niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Pape Seydou N'Diaye.
"Ogiery" po trzecim remisie w tej fazie eliminacji zachowały miano niepokonanych i pozostały liderem tabeli. "Lwy Terangi" są na trzecim miejscu w klasyfikacji tej grupy, w której rywalizują także Republika Południowej Afryki oraz Wyspy Zielonego Przylądka.