El. MŚ: Niemcy rozgromiły San Marino

asinfo.
Reprezentacja Niemiec rozgromiła u siebie San Marino x:x w meczu szóstej kolejki grupy C eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Podopieczni Joachima Loewa prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw.

Strzelanie w Norymberdze rozpoczął Julian Draxler. Potem dwa gole strzelił Sandro Wagner. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się Amin Younes. W drugiej połowie bramki zdobyli Shkodran Mustafi, Julian Brandt, a także Wagner, który skompletował hattrick.

Niemcy są liderem grupy C z kompletem 18 punktów. Ich kolejnym rywalem będzie na wyjeździe reprezentacja Czech. San Marino bez punktu zajmuje ostatnią pozycję.

Czesi w sobotę zremisowali na wyjeździe z Norwegią 1:1. Goście prowadzili po trafieniu Theodora Gebre Selassie. Wyrównał z rzutu karnego Alexander Soderlund. Reprezentacja Czech zajmuje trzecie miejsce z trzema punktami straty do drugiej Irlandii Północnej. Norwegia jest przedostatnia i ma pięć "oczek" straty do Czechów.