El. MŚ: Reprezentacja Australii zagra w barażu

esfera/Shutterstock
Reprezentacja Australii pokonała w dogrywce Syrię 2:1 w rewanżowym meczu barażu kontynentalnego o udział w mistrzostwach świata 2018.
W regulaminowym czasie gry obie bramki padłby w pierwszej połowie. Autorem pierwszej z nich był Omar Al Soma, który wpisał się na listę strzelców w 6. minucie. Do wyrównania siedem minut później doprowadził Tim Cahil, strzałem głową pokonując golkipera rywali.
W dogrywce lepszą drużyną okazali się Australijczycy. W 109. minucie Cahil po raz drugi w tym starciu strzelił gola i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.
Goście kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 94. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Mahmoud Al Mawas.
Dzięki wygranej podopieczni Angelosa Postecoglou zagrają w barażu interkontynentalnym z czwartą drużyną eliminacji strefy Ameryki Północnej i Środkowej.