El. MŚ: Reprezentacja Irlandii przegrała u siebie z Serbią

lev radin/Shutterstock
Reprezentacja Irlandii przed własną publicznością przegrała z Serbią 0:1 we wtorkowym meczu 8. kolejki grupy D, rozegranym w ramach eliminacji MŚ 2018.
Jedynego gola na Aviva Stadium w Dublinie strzelił Aleksandar Kolarov. Zawodnik AS Romy wpisał się na listę strzelców w 55. minucie, a przy jego trafieniu asystował Filip Kostić.
Podopieczni Slavoljuba Muslina kończyli to spotkanie w dziesiątkę, bowiem w 68. minucie czerwoną kartką został ukarany Nikola Maksimović.
W innym meczu tej grupy Walia pokonała na wyjeździe Mołdawię 2:0 po golach Hala Robsona-Kanu i Aarona Ramseya. Podziałem punktów zakończyło się także starcie Austrii z Gruzją.
Liderem grupy D jest obecnie Serbia, która ma cztery punkty przewagi nad Walią. Trzecią pozycję z 13 punktami na koncie zajmuje Irlandia, czwartą Austria, a piątą Gruzja. Tabelę w dorobkiem dwóch "oczek" zamyka Mołdawia.