El. MŚ: Trzy bramki Cristiano Ronaldo, Szwajcaria liderem grupy B

AGIF / Shutterstock.com
Szwajcaria pokonała Andorę 3:0 w meczu siódmej kolejki grupy B eliminacji mistrzostw świata 2018.
Gospodarze objęli prowadzenie tuż przed przerwą. Na listę strzelców wpisał się Haris Seferović. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 63. minucie. Chwilę potem rezultat ustalił Stephan Lichtsteiner. Szwajcarzy po tej wygranej pozostali liderem grupy z trzypunktową przewagą nad Portugalią.
Portugalczycy pokonali u siebie Wyspy Owcze 5:1. Trzy gole dla nich strzelił Cristiano Ronaldo, który z czternastoma trafieniami lideruje tabeli strzelców eliminacji. Na trzeciej pozycji w grupie są Węgrzy, którzy wygrali przed własną publicznością z Łotwą 3:1. Pierwszą bramkę strzelił były obrońca Lecha Tamas Kadar. Zespół węgierski ma już jedna tylko szanse na baraż. Do drugiej Portugalii tracą osiem „oczek”.