El. MŚ: Zwycięstwa reprezentacji Irlandii i Austrii

lev radin/Shutterstock
Reprezentacja Irlandii pokonała Mołdawię 2:0, a Austria wygrała z Serbią 3:2 w meczach 9. kolejki eliminacji MŚ 2018, rozegranych w ramach grupy D.
Na Aviva Stadium obie bramki dla gospodarzy zdobył Daryl Murphy. Zawodnik Newcastle United wpisał się na listę strzelców odpowiednio w 2. oraz 19. minucie spotkania.
Z kolei na Ernst-Happel-Stadion reprezentacja Austrii wygrała z Serbią. Dwa gole dla ekipy gospodarzy strzelił Marko Arnautović w 76. i 89. minucie, a jednego Guido Burgstaller w 25. minucie. Trafienia na rzecz ekipy przyjezdnej zapisali na swoje konto Luka Milivojević w 11., a także Nemanja Matić w 83. minucie.
Liderem grupy D wciąż jest Serbia, która ma punkt przewagi nad drugą w tabeli Walią. Trzecią pozycję zajmuje Irlandia, czwartą Austrią, a piątą Gruzja. Zestawienie zamyka reprezentacja Mołdawii.