Eliminacje LM: Wygrana SSC Napoli, grali Polacy

16 sie 2017 | 22:47 4
Źródło zdjęcia: Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

SSC Napoli przed własną publicznością pokonało OGC Nice 2:0 (1:0) w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Pierwszego gola na Stadio San Paolo strzelił już w 13. minucie spotkania Dries Mertens. Belg wykorzystał dośrodkowanie Lorenzo Insigne i strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

Wynik na 2:0 ustalił w 70. minucie Jorginho. Reprezentant Włoch pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.

Mecz sędziował polski arbiter, Szymon Marciniak, a na placu gry pojawiło się dwóch reprezentantów naszego kraju. W 59. minucie Piotr Zieliński zmienił Marka Hamsika, z kolei w 70. minucie w miejsce Driesa Mertensa pojawił się Arkadiusz Milik.

Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę, bowiem czerwone karki obejrzeli Vincent Koziello i Alassane Plea.

Rewanż zostanie rozegrany 22 sierpnia na Allianz Riviera w Nicei.

* * * * * *
Wyniki środowych meczów IV rundy el. LM:

SSC Napoli - OGC Nice 2:0 (1:0)
Bramki: Mertens 13, Jorginho 70-karny.

Istanbul Basaksehir - Sevilla FC 1:2 (0:1)
Bramki: Elia 64 - Escudero 16, Ben Yedder 84.

Hapoel Beer Szewa - NK Maribor 2:1 (2:1)
Bramki: Nwakaeme 12, Tzedek 45+2-karny - Tavares 10.

Celtic FC - FK Astana 5:0 (2:0)
Bramki: Postnikov 32-samobójcza, Sinclair 42, 60, Forrest 79, Griffiths 88.

Olympiakos Pireus - HNK Rijeka 2:1 (0:1)
Bramki: Odjidja-Ofoe 66, Romao 90+3 - Heber 42.

Dyskusja 4
18 sie 2017 | 21:17
+1
Milik taką akcję zmarnowałeś. :(
17 sie 2017 | 12:15
+1
Arku pierdol Napoli idź do Milanu bo tam nic nie ugrasz jak Mertens strzela bo gra zajebiście i tyle chyba Mertens by musiał odejść by Milik grał ?
17 sie 2017 | 01:25
+7
Tak w sumie to po akcji Ziela dwóch wyleciało z boiska :D Dobra taktyka panie Sarri :D
16 sie 2017 | 22:51
+17
Milik znowu w piłkę nie trafił, metr od bramki...

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.