Elitserien: Druga porażka mistrza, skuteczny Buczkowski

Elitserien: Perfekcyjny Zmarzlik, solidny Buczkowski
Źródło zdjęcia: kallerna, wikipedia

Rospiggarna Hallstavik pokonała u siebie Smedernę Eskilstuna 47:43 w szlagierowym spotkaniu dziesiątej kolejki rozgrywek Elitserien.

Na Orionparken gospodarzy do wygranej poprowadził Jason Doyle. Australijczyk wygrał trzy z pięciu swoich wyścigów i wywalczył trzynaście punktów. Jedenaście "oczek" zapisał na swoim koncie Andreas Jonsson, a dziesięć dorzucił Brytyjczyk Robert Lambert.

Wśród "Kowali" najlepiej radził sobie Michael Jepsen Jensen. Duńczyk w pięciu swoich próbach przywiózł jedenaście punktów. Dziesięć "oczek" zgromadził Fredrik Lindgren, a po siedem dołożyli Mikkel Michelsen i Krzysztof Buczkowski, który wygrał jeden z pięciu swoich wyścigów.

Obrońcy tytułu, którzy zyskali bonus za lepszy bilans w dwumeczu, po drugiej porażce w sezonie stracili pozycję lidera tabeli i spadli na drugą lokatę.

Pięciokrotni mistrzowie Szwecji natomiast po siódmym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunęli się na czele klasyfikacji.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.