Emocje w La Liga. Getafe uratowało remis w doliczonym czasie

EFECREATA.COM/Shutterstock
Cztery gole, dwa rzuty karne i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 32. kolejki hiszpańskiej La Liga. Real Valladolid zremisował u siebie z Getafe CF 2:2.
Goście objęli prowadzenie jeszcze przed upływem kwadransa gry. Bramkę zdobył Mauro Arambarri. W 30. minucie był już remis. Na listę strzelców wpisał Sergio Guardiola.
Od 62. minuty przyjezdni musieli grać w "10". Drugą żółtą kartkę otrzymał bowiem Mathias Olivera. W 69. minucie grę w przewadze wykorzystali zawodnicy z Estadio Jose Zorrilla. Rzut karny na gola zamienił Enes Unal. Spotkanie zakończyło się jednak remisem. W końcówce doliczonego czasu gry "11" wykorzystał Jorge Molina.
Podopieczni Sergio mają na swoim koncie 31 punków i zajmują 17. miejsce w tabeli. Nad strefą spadkową mają jeden punkt przewagi. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Deportivo Alaves. Natomiast zespół prowadzony przez Pepe Bordalasa zgromadził 51 "oczek" i plasuje się na piątej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Sevilla FC.
Kamil Kaczmarek14 Apr 2019 · 14:01