Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Piorunująca końcówka w Mediolanie! Błyskawiczne dwie bramki i zwycięstwo Juventusu! [VIDEO]

28 kwi 2018 | 21:15 77
Źródło zdjęcia: cristiano barni / Shutterstock.com

Juventus wygrał z Interem 3:2 w wyjazdowym meczu 35. kolejki Serie A. Wojciech Szczęsny całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Mistrzowie Włoch dosyć szybko objęli prowadzenie. Po wrzutce Cuadrado piłka spadła pod nogi Douglasa, który uderzeniem z kilku metrów pokonał Handanovicia.

Zaledwie cztery minuty później miał miejsce faul Vecino na Mandzukiciu. Sędzia Orsato najpierw pokazał zawodnikowi Interu żółtą kartkę, ale później - na postawie analizy VAR - dokonał korekty swojej decyzji. W wyniku tego gospodarze od 18. minuty grają w dziesiątkę.

W 29. minucie świetnym strzałem z dystansu popisał się Candreva. Buffon jednak popisał się dobrą interwencją.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Matuidi wpakował piłkę do bramki Interu. Gol nie został jednak uznany, ponieważ Francuz znajdował się na pozycji spalonej.

Kilka minut po przerwie Icardi zdobył bramkę wyrównującą.

Wydaje się, że od 57. minuty Juventus powinien grać w dziesięciu. Pjanić powinien ujrzeć drugą żółtą kartkę.

W 65. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Barzagli strzelił bramkę samobójczą.

Dziesięć minut później goście mieli świetną okazję do wyrównania. Jednak doskonałą interwencją popisał się Handanović.

Końcówka meczu była piorunująca. W ciągu dwóch minut goście zdobyli dwa gole. Najpierw z ostrego kąta wyrównującą bramkę strzelił Cuadrado, a po chwili trzecią bramkę dla gości zdobył Higuain.

Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 3:2 dla Juventusu. Mistrzowie Włoch utrzymali zatem bezpieczną przewagę w tabeli nad drugim Napoli.

0
O rany... Dajcie już spokój z tą krytyką Juve... Wiadomo, że Juventus gra mega wyrachowany i cyniczny futbol, ale tak jest chyba nie od dziś, więc o co ta spina?... Ja osobiście wolę się skupić na samym meczu który był bardzo dobry i miał właściwie wszystko... Emocje, dramaturgie, bramki i czerwoną kartkę (swoją drogą za kompletnie bezsensowny faul Vecino)... Przyznam szczerze, że momentami nie wierzyłem co się dzieje oglądając mecz... Juve prowadzi, potem czerwona kartka dla Vecino, wszystko zdaje się wręcz podane na srebrnej tacy dla Starej Damy, a tu nagle... Robi się 2:1 Interu XD... No a gdy wynik utrzymywał się, aż do 87 minuty pomyślałem sobie: Ależ Juve zawalił ten mecz, ależ szansa dla Napoli XD... I wtedy wielki powrót Juve i wyciągnięcie wyniku na 3:2... To było coś niesamowitego... Niektórzy piszą, że Juve wygrało fartem (przez czerwoną kartkę i przypadkową bramkę na 2:2), ale to nie do końca prawda... Czerwona kartka była jak najbardziej słuszna a Inter też miał mega farta (przy bramie na 2:1) i chociaż w wyścigu po scudetto również jestem za Napoli to jednak uważam, że Juve mimo wszystko za ten mecz należy docenić, że zdołało wrócić do gry i jeszcze wygrać... Niemniej ten mecz wciąż niczego nie rozstrzygną... Napoli wciąż ma ogromną szansę i jeszcze wszystko może się zdarzyć :)
29 kwi 2018 | 08:47
0
wszyscy obstawiliście juve? Z dupki są wasze komentarze. Jest jeszcze mecz z Romą.
29 kwi 2018 | 06:47
-5
Ładnie juve sobie ustawia wszystko w tej lidze wszystko pod nich
29 kwi 2018 | 05:44
0
Hasło dla T-baga czy jak mu tam inter m...a?
29 kwi 2018 | 01:33
+5
kurwa szkoda. a moglo byc ciekawiej
29 kwi 2018 | 01:17
+1
Juve gra bardzo cynicznie... az mnie to wqrwia mimo ze im kibicuje. Wyniki sa niezle bo jakby nie patrzec zdominiowali lige i zawsze walcza w LM ale przypominaja mi grecje z 2004 roku. Tragedia. Antyfutbol!
29 kwi 2018 | 00:18
-1
śmieciarze jutro remis i 7 Scudetto z rzędu. Wyrównany rekord 5 najlepszych lig Europy.
29 kwi 2018 | 00:08
-3
Oby teraz brudasy z neapolu poległy we Florencji
28 kwi 2018 | 23:28
+2
Dla takich końcówek warto oglądać mecze ? co by nie było szkoda Interu bo totalnie sfrajerzyli ten mecz. A mogła być sensacja.
29 kwi 2018 | 01:18
+3
Jak nie kupią to gówno osiągną
28 kwi 2018 | 23:19
0
naplety mają problem i ból dupy hah Juventus najbardziej cyniczny zespół w historii piłki! :D
28 kwi 2018 | 23:22
+4
Heh racja, ale btw wyobrażasz sobie jakieś Napoli mistrzem Włoch?? No bez jaj..
28 kwi 2018 | 23:36
+7
maradona musiałby z 2 tony koksu załatwić :)
0
A ja wlaczylem mecz w 91min bo nie bylo mnie w domu...
28 kwi 2018 | 23:11
+10
Hah już sobie wyobrażam tych kibiców w Neapolu,stężenie wkurwu osiągnęło maximum
28 kwi 2018 | 22:59
+2
Frajserstwo Juve jak juz poraz xxxxxxxxxtylko fuksem to wygrali ale tak byc nie moze w nastepnym sezonie. 1-0 i cofanie sie, granie do tyłu itd itd
28 kwi 2018 | 22:57
-23
Ja pierdole zawał.. aczkolwiek uważam , że Allegri musi odejść i to jak najszybciej, a Ci co kibicują Napoli.. dzieciaki wake up, nie dla psa kiełbasa buhaha
28 kwi 2018 | 23:21
-1
Haha no co tyle unlike, już bez względu na sympatię dzieciaki, czy ktoś znał skład Napoli przed Milikiem? Założę się że ni chuja więc bez płaczu mi tutaj
28 kwi 2018 | 23:50
+3
Po prostu Juve w tym sezonie gra słabo, grając ciągle na 1:0, podczas gdy Napoli swoją grą potrafi porwać publiczność(no, nie zawsze) i to oni moim zdaniem bardziej zasługują w tym sezonie na scudetto, ale zobaczymy, mi tam osobiście to lata kto wygra, jednak obiektywnie, w tym sezonie Napoli gra lepiej, a na pewno atrakcyjniej dla oka.
29 kwi 2018 | 01:52
+3
tylko,że Juve w odróżnieniu od Napoli nie odpuściła pucharów .
29 kwi 2018 | 05:24
HAHAH nie rozśmieszaj mnie z tymi kibicami co na pucharach w europie bylo prawie pusto
+18
Ja szanuje ale chciałbym aby ktoś inny w końcu zdobył Mistrzostwo. Tym bardziej że w Napoli gra nasza, polska ekipa.
28 kwi 2018 | 23:01
+8
W Juve przecież też gra nasz rodak, Scudetto byłoby dla Szczęsnego najważniejszym trofeum w jego dotychczasowej karierze, a ma już 28 lat.
28 kwi 2018 | 23:05
+4
Jako bramkarz w Juve pogra jeszcze dobrych kilka lat i na pewno zdobędzie to trofeum a chłopaki z Neapolu mają szansę która może już się nie powtórzyć.
28 kwi 2018 | 23:23
-5
Wbij sobie do głowy że tej szansy nawet nie będzie nawet jak tam wejdzie jakiś Milik czy Zieliński bo tytuł jest zarezerwowany dla kogoś innego
29 kwi 2018 | 00:16
-2
Pewnie że zarezerwowany, Juve ma bardzo długie tradycje w kupowaniu tytułów. Ciekawe ile poszło na to, że Pjanić nie wyleciał. Pewnie ogarniasz stawki, kibicując Juve od takiego czasu? Podziel się wiedzą.
29 kwi 2018 | 00:41
0
Nie chcę cię obrażać kutasie ale poczytaj trochę i zobacz jak naprawdę jest z tym kupowaniem meczów a nie usłyszałeś jedną famę i się do niej przywiązałeś a jeśli chodzi o kupowanie to zapytaj się starych ile za ciebie dali
29 kwi 2018 | 02:11
-2
No tak, zdegradowani zostali za zostawianie na stadionie opakowań po pączkach. Dali 3,20zł, potrafią robić dobre inwestycje :>
+7
Jestem w stanie o tym nie mówić dla dobra Juve mordo ;)
28 kwi 2018 | 23:16
-2
grazie wariacie
+2
Trzeba się wspierać bo jakieś gimby na serio myślą że Napoli może być mistrzem Italii
28 kwi 2018 | 23:35
-3
A wytłumaczysz mi kto nie jest gimbem bo nigdy tego nie mogę ogarnąć?
28 kwi 2018 | 23:38
0
Bo mi się wydaje że każdy kto chodził do gimnazjum jest gimbem.(Na moje nieszczęście byłem pierwszym rocznikiem który tego doświadczył)
28 kwi 2018 | 23:43
+4
Gimb to ten co kibicuje Napoli od momentu Milika a nie wie kto to np Paolo Cannavaro ;)
28 kwi 2018 | 23:52
-2
A ja myślałem że to jebany sezonowiec
28 kwi 2018 | 23:55
-1
Oni by kibicowali nawet wtedy jakby trynkiewicz grał.Chuj że pedofil ważne że Polak
29 kwi 2018 | 11:07
Wybaczcie ale mam 28 lat. To że znudziła mnie hegemonia Juventusu we Włoszech jak i Bayernu w Niemczech oznacza to że jestem gimbem? Tak, załapałem się swoim rocznikiem na początki gimnazjum. Straszne czasy i rozpusta. Zamiast się uczyć to skupiałem się na popisówkach i cwaniaczeniu żeby być kozakiem w 950-osobowym gimie :D
+4
29 kwi 2018 | 11:50
0
Ale jakby United tak zdobywało mistrzostwa to by cię to nie nudziło
29 kwi 2018 | 17:18
+2
By nie znudziło i byłbym nie obiektywny bo to "moja drużyna". Dlatego tutaj jako neutralny kibic jestem bardziej obiektywny od Ciebie :D
+34
Ten mecz wygląda tak jakby sędzia nie chciał aby Juve traciło punkty w walce o Scudetto. Sędzia się nie sprawdza a Inter pokazuje wolę walki.
-2
chyba inny mecz oglądałeś.Jak sobie nie kupicie to nie zdobędziecie
28 kwi 2018 | 22:58
Oglądałem ten mecz i oklaski dla Juve. Jak jestem w stanie zrozumieć czerwonądla Vecino to nie rozumiem dlaczego Pjanic nie dostał najbardziej oczywistej żółtej kartki w dzisiejszym meczu.
+16
Oglądałem ten mecz i oklaski dla Juve. Jak jestem w stanie zrozumieć czerwoną dla Vecino to nie rozumiem dlaczego Pjanic nie dostał najbardziej oczywistej żółtej kartki w dzisiejszym meczu.
28 kwi 2018 | 23:27
+1
sorki nie do ciebie ta odpowiedz ale tyle co inter powinien kartek dostac to woła o .....
28 kwi 2018 | 22:39
+2
Brawo panie Allegrii za wykończenie mentalne i taktyczne tego zespołu, szkoda tylko Gigiego, ostatni sezon z samymi porażkami na koncie. Coś czuje, że bez tego genialnego taktyka na ławce Juve zagrało by lepiej.
+1
Pomimo fartownego zwycięstwa, gdzie jedyną zasługą trenera było ściągniecie fatalnego Pjanica i wpuszczenie czego się dało do ataku, to Juve nie może tak grać, patrz mecz z Realem, Napoli i wiele wcześniejszych. Jak najmniejszym nakładem sił, jakby nie można było strzelić na 2;0 i zakończyć mecz już w pierwszej połowie.
28 kwi 2018 | 22:34
+1
Jeżeli Inter dowiezie ten wynik do końca, Napoli i Inter staną się chyba najbardziej zaprzyjaźnionymi klubami w Europie. :D
28 kwi 2018 | 22:20
+6
Chuj w juve. Licze na Napoli w tym sezonie.
+3
Brawo Inter !!! JEDZIECIE Z JUVENTUSEM !!
28 kwi 2018 | 22:14
Powinna być ewidentna druga żółta kartka dla Pjanicia.
+21
Powinna być ewidentna druga żółta kartka dla Pjanicia. Tymczasem grasz Interu dostaje żółtko za dyskusję.
28 kwi 2018 | 22:13
+1
JEST ! Brawo Icardi ! :D
28 kwi 2018 | 22:11
-2
haah poszedł przykaz od geniusza taktyki w przerwie cofamy się i bronimy wyniku!!! wypierdalaj z Turynu ty zezowata KURWO!!!!
28 kwi 2018 | 22:10