Piorunująca końcówka w Mediolanie! Błyskawiczne dwie bramki i zwycięstwo Juventusu! [VIDEO]

cristiano barni / Shutterstock.com
Juventus wygrał z Interem 3:2 w wyjazdowym meczu 35. kolejki Serie A. Wojciech Szczęsny całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.
Mistrzowie Włoch dosyć szybko objęli prowadzenie. Po wrzutce Cuadrado piłka spadła pod nogi Douglasa, który uderzeniem z kilku metrów pokonał Handanovicia.
Zaledwie cztery minuty później miał miejsce faul Vecino na Mandzukiciu. Sędzia Orsato najpierw pokazał zawodnikowi Interu żółtą kartkę, ale później - na postawie analizy VAR - dokonał korekty swojej decyzji. W wyniku tego gospodarze od 18. minuty grają w dziesiątkę.
W 29. minucie świetnym strzałem z dystansu popisał się Candreva. Buffon jednak popisał się dobrą interwencją.
W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Matuidi wpakował piłkę do bramki Interu. Gol nie został jednak uznany, ponieważ Francuz znajdował się na pozycji spalonej.
Kilka minut po przerwie Icardi zdobył bramkę wyrównującą.
Wydaje się, że od 57. minuty Juventus powinien grać w dziesięciu. Pjanić powinien ujrzeć drugą żółtą kartkę.
W 65. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Barzagli strzelił bramkę samobójczą.
Dziesięć minut później goście mieli świetną okazję do wyrównania. Jednak doskonałą interwencją popisał się Handanović.
Końcówka meczu była piorunująca. W ciągu dwóch minut goście zdobyli dwa gole. Najpierw z ostrego kąta wyrównującą bramkę strzelił Cuadrado, a po chwili trzecią bramkę dla gości zdobył Higuain.
Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 3:2 dla Juventusu. Mistrzowie Włoch utrzymali zatem bezpieczną przewagę w tabeli nad drugim Napoli.