Emocjonująca końcówka i remis AS Romy z Genoa CFC

charnsitr / shutterstock.com
Genoa CFC zremisowała u siebie z AS Roma 1:1 (0:0) w przedostatnim niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Comunale Luigi Ferraris kibice długo czekali na gole. Osiem minut przed końcem prowadzenie przyjezdnym zapewnił strzałem z woleja w długi róg Stephan El Shaarawy. Wyrównał w pierwszej minucie doliczonego czasu gry uderzeniem głową Argentyńczyk Cristian Gabriel Romero.
"Rossoblu" mieli jeszcze doskonałą okazję na trzy punkty, ale w szóstej minucie doliczonego czasu gry rzut karny zmarnował Paragwajczyk Antonio Sanabria. Zespół z Ligurii po drugim remisie z rzędu umocnił się nieznacznie na szesnastej lokacie w tabeli.
"Giallorossi" natomiast po drugim podziale punktów w trzech ostatnich meczach pozostali na piątym miejscu w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński05 May 2019 · 20:56