Emocjonująca końcówka spotkania i niesamowity powrót WBA w meczu z Liverpoolem!

Liverpool FC zremisował na wyjeździe West Bromwich Albion 2:2 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu 35. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Goście spotkania objęli prowadzenie już w 4. minucie. Wówczas Wijnaldum precyzyjnie dośrodkował na pole karne, a akcję płaskim strzałem w sam środek bramki wykończył Ings.
Po zmianie stron ekipa "The Reds" podwyższył prowadzenie za sprawą trafienia Salaha. Reprezentant Egiptu w 72. minucie wykorzystał zagranie Oxlade-Chamberlaina i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Gospodarze nieco ponad pięć minut później zdobyli bramkę kontaktową, a jej autorem był Jake Livermore. Angielski pomocnik dopadł do piłki w polu karnym i strzałem z bliskiej odległości umieścił ją w siatce.
Gola na wagę remisu strzelił w 88. minucie Rondon. Wenezuelski napastnik dopadł do futbolówki zagranej z rzutu wolnego przez Brunta i uderzeniem głową wpakował ją do bramki.
Całe spotkanie na ławce rezerwowych "The Baggies" przesiedział Krychowiak. Reprezentant Polski w tym sezonie wystąpił w 24 meczach Premier League.
Podopieczni Juergena Kloppa mają na koncie 71 punktów i zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Zespół Darrena Moore'a z dorobkiem 25 "oczek" okupują ostatnią. 20. lokatę.