Emocjonująca końcówka w Turynie! Dybala nie trafił z karnego w ostatniej minucie! [VIDEO]

cristiano barni / shutterstock.com
Juventus uległ w meczu domowym z Lazio 1:2. Zwycięską bramkę z rzutu karnego strzelił Ciro Immobile.
Pierwsza połowa ułożyła się po myśli gospodarzy. W 24. minucie mistrzowie Włoch objęli prowadzenie po bramce Douglasa Costy i do szatni zeszli z wynikiem 1:0.
Po przerwie Juventus otrzymał dwa szybkie ciosy. W 47. minucie akcję Lazio Immobile zakończył świetnym strzałem, którego nie zdołał zatrzymać bezradny Buffon.
Zaledwie siedem minut później było już 1:2. W akcji sam na sam Buffon sfaulował Immobile, za co otrzymał żółtą kartkę, a goście - rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił sam poszkodowany i goście wyszli na prowadzenie.
Rezultat nie uległ już zmianie do końca meczu, mimo ataków Juve. W doliczonym czasie gry Juventus miał znakomitą okazję do strzelenia gola, jednak Paulo Dybala nie wykorzystał rzutu karnego.