Emocjonujące spotkanie w Moskwie. Cztery gole i remis CSKA

Lightning, wikicommons
Gracze CSKA Moskwa zremisowali przed własną publicznością z FK Ufa 2:2 (1:0) w niedzielnym meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Zespół ze stolicy Rosji objął prowadzenie w 25. minucie. Do siatki rywali trafił wtedy Nikola Vlasic, a asystę zanotował Fedor Chalov.
Chalov powiększył prowadzenie swojego zespołu w 64. minucie. Wówczas pokonał golkipera rywali po tym, jak wykorzystał dośrodkowanie Ivana Oblyakova.
W 87. minucie bramkę kontaktową dla gości zdobył Lovro Bizjak, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę remisu strzelił Sylvester Igboun.
Podopieczni Viktora Goncharenko mają na koncie 37 punktów i zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli Priemjer Liga. Zawodnicy Vadima Evseeva z dorobkiem 17 "oczek" plasują się na 15. pozycji.
Jakub Kreśliński31 Mar 2019 · 18:41