Eredivisie: PSV wygrało z Vitesse

kayintveen / Shutterstock.com
PSV Eindhoven wygrał u siebie z Vitesse Arnhem 2:1 w sobotnim meczu 18. kolejki holenderskiej Eredivisie.
Goście otworzyli wynik spotkania w 32. minucie po strzale Tima Matavza. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Daniel Schwaab. W 53. minucie prowadzili już gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Hirving Lozano. Było to trafienie, które dało miejscowym zwycięstwo.
Podopieczni Phillipa Cocu są liderem tabeli. Nad drugim Ajaksem Amsterdam, który w niedzielę zagra z Willem II, mają osiem punktów przewagi. W następnej kolejce PSV zagra na wyjeździe z Heracles Almelo.
Natomiast zespół prowadzony przez Henka Frasera plasuje się na ósmej pozycji z 24 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Sparta Rotterdam.