Eredivisie: Utrecht zremisował z Feyenoordem. Klich na ławie

facebook.com/feyenoord
FC Utrecht zremisował przed własną publicznością z Feyenoordem Rotterdam 1:1 (1:1) w zaległym meczu 15. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie.
Na Galgenwaard Stadion całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Mateusz Klich.
Obrońcy tytułu prowadzili po uderzeniu z dystansu Szweda Sama Larssona, ale cztery minuty przed przerwą kapitalny rajd, zakończony skutecznym płaskim strzałem, przeprowadził Gyrano Kerk, doprowadzając do wyrównania.
Po zmianie stron, mimo kilku dogodnych okazji, kibice nie oglądali już więcej i obie strony po raz szósty w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami.
Trzykrotni zdobywcy Pucharu Holandii pozostali w ten sposób na szóstej lokacie w tabeli, natomiast zespół z portowego miasta jest na piątej pozycji w klasyfikacji. Oba zespoły nadal dzielą trzy "oczka".