Espanyol nie wykorzystał prowadzenia w meczu z Granadą. Czerwona latarnia La Liga znów bez punktów

Gonzaka / wikicommons
Granada CF wygrała u siebie z RCD Espanyolem 2:1 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to dziewiąte zwycięstwo w sezonie.
Zespół z Barcelony objął prowadzenie w 27. minucie kiedy Raul De Tomas wykorzystał rzut karny.
Granada wyrównała jedenaście minut później, a na listę strzelców wpisał Darwin Machis.
Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie tuż po przerwie. Machis tym razem asystował, a bramkę zdobył Carlos Fernandez.
W tabeli La Liga Granada jest na 10. pozycji z dorobkiem 30 punktów. RCD Espanyol radzi sobie gorzej, zajmuje 20. miejsce, ma na koncie 15 punktów.
Maciej Pietrasik01 Feb 2020 · 14:59