Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Estonia - Polska: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie

reprezentacja Polski
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl/Shutterstock

Dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się pierwszy mecz fazy grupowej z udziałem polskich siatkarzy. Naszymi rywalami będą Estończycy, a przebieg tego spotkania można śledzić w telewizji oraz Internecie - szczegóły poniżej.

To spotkanie będzie można obejrzeć aż na trzech kanałach w polskiej telewizji. Są nimi TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Transmisja rozpocznie się kilka minut przed rozpoczęciem pierwszego seta.

To spotkanie będzie można obejrzeć również całkowicie za darmo na stronie sport.tvp.pl. Stream online uruchomi się po kilkuminutowym bloku reklam.

Darmowa transmisja i rewelacyjna oferta startowa na stronie STS!

Mecz Estonia - Polska można obejrzeć za darmo również na stronie STS. Aby skorzystać ze streama, należy kliknąć w poniżej podany link i zalogować się na swoje konto.

Na stronie STS czeka również znakomita oferta startowa dla użytkowników serwisu Meczyki.pl. Składa się ona z trzech oddzielnych bonusów: Pierwszy z nich to darmowy zakład o wartości 29 zł, drugim jest zwrot w przypadku pierwszego zakładu o stawce nie większej niż 31 zł. Trzeci i ostatni to standardowa oferta 1200 PLN od depozytu. Aby skorzystać z oferty, wystarczy kliknąć w poniższy link i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny MEGABONUS.

Mało wymagający rywal w pierwszym meczu fazy grupowej

Polacy są zdecydowanym faworytem meczu z Estonią, ale kurs na ich zwycięstwo jest nieopłacalnie niski. Będzie to pierwsze spotkanie na tym turnieju i trudno powiedzieć, w jakiej formie są podopieczni Heynena. Typujemy, że nasi rywale w całym spotkaniu zdobędą mniej niż 65,5 punktu, a kurs na to zdarzenie wynosi 1.65.

Źródło: własne
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Podwyższony zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów!

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.