Fabian Schar na radarze FC Barcelony

charnsitr/Shutterstock
FC Barcelona jest zainteresowana Fabianem Scharem, obrońcą TSG 1899 Hoffenheim - informuje "Mundo Deportivo".

Hiszpański dziennik donosi, że Robert Fernandez, dyrektor sportowy klubu z Camp Nou, obserwował Schara w poniedziałkowym meczu reprezentacji Szwajcarii wygranym na wyjeździe z Andorą 2:1.

Środkowy defensor zagrał w pierwszym składzie. To po jego trafieniu z rzutu karnego Szwajcaria wyszła na prowadzenie w 19. minucie. W 50. minucie 24-latek został ukarany żółtą kartką.

Barca interesuje się Scharem już od pewnego czasu. Po raz pierwszy przedstawiciele klubu z Katalonii obserwowali go jeszcze kiedy grał on w FC Basel.

Schar w obecnym sezonie wystąpił w czterech meczach w barwach popularnych "Wieśniaków" - trzech w Bundeslidze i jednym w Pucharze Niemiec.