Fatalna kontuzja w Premier League. Piłkarz Watford zderzył się ze słupkiem

screen z tv
Christian Kabasele doznał przykrej kontuzji w trakcie meczu Watfordu z Chelsea. Belg po zderzeniu ze słupkiem trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło po dziesięciu minutach gry. Kabesele cofał się w kierunku własnej bramki, by asekurować Bena Fostera, którego minął Willian. Piłkarz Chelsea nie zdołał trafić do opuszczonej bramki, ale interweniujący wślizgiem gracz Watfordu mocno uderzył plecami i ramieniem w słupek. Zawodnik Watfordu długo nie mógł wstać z boiska.
Kabasele wrócił do gry, ale wkrótce został zmieniony przez Adiana Mariappę. Belg jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy został przetransportowany do szpitala. Telewizyjne kamery zarejestrowały, jak stadion opuszcza na noszach i z założoną maską tlenową. Na razie nie podano żadnych informacji o jego stanie zdrowia.
Sam mecz zakończył się zwycięstwem Chelsea. Drużyna Maurizio Sarriego wygrała 2:1.
Kamil Kaczmarek27 Dec 2018 · 09:26
Źródło: Eurosport.pl