Fatalny błąd Boruca w meczu Premier League [video]

mgilert, Shutterstock
Bournemouth z Arturem Borucem w składzie tylko zremisowało dzisiaj u siebie z Watford 1:1. Fatalny błąd przy bramce dla gości popełnił polski bramkarz.

Najpierw gola na 1:0 dla Bournemouth strzelił Glenn Murray w 28. minucie gry. Wyrównał chwilę przed przerwą Odion Ighalo, który wykorzystał fatalny błąd Artura Boruca.

Polski bramkarz, próbując podać piłkę do partnera, skiksował i wyłożył ją tuż przed polem karnym Nigeryjczykowi, który przed sobą miał niemal pustą bramkę. Ighalo przejął futbolówkę, a następnie skierował ją do bramki. Bezradny polski golkiper próbował jeszcze interweniować, ale był bez szans.

Dla 26-letniego napastnika było to piąte trafienie w Premier League. Gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale Murray w 85. minucie gry, nie wykorzystał rzutu karnego.