Fatalny błąd sędziego w meczu Barcelony. Arbiter nie zauważył, że piłka była poza boiskiem [VIDEO]

YouTube
FC Barcelona przed własną publicznością pokonała Malagę CF 2:0 w meczu 9. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Tym samym "Blaugrana" zachowała status niepokonanej drużyny w tym sezonie.
Wynik spotkania na Camp Nou otworzył Gerard Deulofeu. Hiszpan wpisał się na listę strzelców już w 2. minucie, kiedy wykorzystał podanie Lucasa Digne i uderzeniem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki. Sytuacja wzbudziła wielkie kontrowersje. Powtórki telewizyjne wykazały, że bramka nie powinna zostać uznana. Piłka, zanim trafiła do Deulofeu, opuściła boisko. Sędzia tego jednak nie zauważył i uznał gola dla gospodarzy.

Drugą bramkę dla katalońskiej drużyny zdobył Andres Iniesta w 56. minucie. Pomocnik po dośrodkowaniu Lionela Messiego pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Podopieczni Ernesto Valverde są obecnie liderem Primera Division i mają cztery punkty przewagi nad Valencią CF. Ekipa "Boquerones"