FC Augsburg uległ po dogrywce RB Lipsk w Pucharze Niemiec

YouTube
FC Augsburg uległ u siebie po dogrywce RB Lipsk 1:2 (1:1, 0:0) w drugim wtorkowym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Niemiec.
Na WWK Arena losy goście z Dolnej Saksonii objęli prowadzenie szesnaście minut przed końcem, kiedy to Amadou Haidara świetnie wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Timo Werner i napastnik reprezentacji Niemiec płaskim strzałem w długi róg zaskoczył golkipera gospodarzy. Wyrównał strzałem z kilku metrów dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry Islandczyk Alfred Finnbogason.
Losy konfrontacji rozstrzygnęły się w ostatniej minucie dogrywki, kiedy to podyktowany rzut karny wykorzystał Marcel Halstenberg.
Wcześniej awans do półfinału wywalczył również Hamburger SV. Pozostałe dwa spotkania ćwierćfinałowe odbędą się w środę.
Jakub Kreśliński03 Apr 2019 · 08:21