FC Barcelona - Celta Vigo: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie

FC Barcelona - Celta Vigo: Transmisja online za darmo! Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo w Internecie
kivnl / shutterstock.com
Autor: Łukasz Karyniewski 9 lis 2019 | 19:25
FC Barcelonę czeka teraz mecz z Celtą Vigo. To spotkanie w ramach 13. kolejki LaLiga rozpocznie się dziś o godzinie 21:00, a jego przebieg będzie można śledzić w telewizji oraz w Internecie - szczegóły w dalszej części artykułu.
Mecz FC Barcelona - Celta Vigo będzie można oglądać w telewizji tylko na jednym polskim kanale, a jest nim Eleven Sports 1. Transmisja rozpocznie się kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Darmowa transmisja online ze spotkania Barcelony

Istnieje możliwość, aby to spotkanie obejrzeć całkowicie za darmo w Internecie. Na stronach dwóch firm oferujących zakłady sportowe w Internecie są dostępne transmisje online. Na STS TV wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto i już można cieszyć się streamem. Fortuna TV dodatkowo wymaga posiadania w depozycie minimum jednego złotego. Linki znajdują się poniżej.
Mecz można oglądać również na platformie Player, gdzie dostęp do wszystkich sportowych kanałów Canal+ oraz Eleven Sports to koszt 50 złotych za miesiąc użytkowania.

Bardzo korzystna oferta startowa na STS już czeka!

Rewelacyjna oferta, jaką stworzyliśmy wraz z firmą STS daje możliwość obstawiania meczów online bez żadnego ryzyka. Składają się na nią trzy bonusy: darmowy zakład o wartości 29 złotych, zwrot środków w przypadku przegrania pierwszego zakładu o stawce nie większej niż 31 złotych i standardowa oferta 1200 PLN od depozytu. Aby skorzystać z oferty, należy kliknąć w podany powyżej link STS TV i założyć nowego konto z użyciem kodu promocyjnego MEGABONUS w trakcie rejestracji. Powodzenia!

Na Camp Nou nie ma mocnych na FC Barcelonę

Nie ma wątpliwości, że Barcelona jest w kryzysie, ale trzeba zaznaczyć, że zespół ten jak dotąd wygrał wszystkie domowe mecze w LaLiga. Tym razem "Duma Katalonii" również będzie zdecydowanym faworytem, a naszym zdaniem pokona Celtę Vigo różnicą minimum dwóch bramek. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.6.
Źródło: własne