FC Barcelona rozgromiła Sevillę, festiwal pięknych goli [WIDEO]

kivnl / shutterstock.com
FC Barcelona rozbiła Sevillę 4:0 (3:0) w niedzielnym meczu LaLiga.
Choć pierwsze minuty w wykonaniu gospodarzy nie rzucały na kolana, a długimi fragmentami lepiej prezentowali się gracze Sevilli, wszystko to poszło w niepamięć wraz z nastaniem 27. minuty.
Wtedy to Suarez otrzymał miękką wrzutkę z lewej strony boiska i popisał się znakomitym uderzeniem przewrotką, dając Barcelonie prowadzenie.
Pięć minut później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Vidal, pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości po dograniu Arthura. Przyjezdni byli na kolanach a "Duma Katalonii" dopiero się rozkręcała.
W 35. minucie strzeliła trzecią bramkę. Zawdzięcza ją geniuszowi Dembele, który wpadł w pole karne, ograł Diego Carlosa i posłał piłkę obok bezradnego bramkarza.
Przed przerwą kolejne gole już nie padły. Tuż po zmianie stron czwartego gola dla "Dumy Katalonii" mógł strzelić De Jong, lecz trafił jedynie w słupek.
W 60. minucie kapitalny rajd przeprowadził Messi, ale również i ta akcja nie doczekała się bramkowego efektu. Wynik meczu Argentyńczyk ustalił w 78. minucie, trafiając bezpośrednio z rzutu wolnego. To jego pierwszy gol w sezonie.
W końcówce na murawie zrobiło się dość nerwowo. Czerwoną kartkę otrzymał za rzekomy faul na Hernandezie Araujo. Powtórki telewizyjne nie pokazały jednak przewinienia gracza "Dumy Katalonii". Chwilę później w ten sam sposób ukarany został za zbyt żywiołowe dyskusje z arbitrem Dembele.
Maciej Ziętarek06 Oct 2019 · 22:53
Źródło: Własne