FC Barcelona. Tak Messi zareagował na gola Suareza. Chyba nie spodziewał się takiej finalizacji [ZDJĘCIE]

charnsitr / shutterstock.com
FC Barcelona we wczorajszym spotkaniu Ligi Mistrzów pokonała Inter 2:1. Bohaterem spotkania został Luis Suarez, strzelec obu bramek dla “Blaugrany”.
Zespół z Katalonii przegrywał już od 3. minuty, a później długo bił głową w mur. Skruszył go dopiero Urugwajczyk. Znakomite dośrodkowanie Arturo Vidala wykończył przepięknym wolejem.
Chociaż Suarezowi zdarzyło się już w życiu strzelać piękne bramki, ta zrobiła duże wrażenie nawet na samym Leo Messim. Na twitterze FC Barcelona zamieściła zdjęcie ukazujące reakcję Argentyńczyka na trafienie jego kolegi z drużyny.
Kilkadziesiąt minut później Messi i Suarez wspólnie mogli łapać się za głowę. Pierwszy popisał się fantastycznym rajdem i podaniem, a drugi przyjęciem piłki znakomicie zgubił Diego Godina i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
Kolejna okazja do oglądania FC Barcelony już w najbliższą niedzielę. Katalończycy zmierzą się na Camp Nou z Sevillą. Początek spotkania o godzinie 21.00
Adam Nowacki03 Oct 2019 · 16:00
Źródło: Marca