FC Barcelona zdołała skruszyć mur Atletico Madryt! Antoine Griezmann został źle przyjęty na Camp Nou

Vlad1988 / Shutterstock.com
FC Barcelona wygrała z Atletico Madryt 2:0 w hicie La Liga. Goście od 28. minuty grali w osłabieniu.
TUTAJ przeczytacie relację na żywo z tego spotkania.
Piłkarze "Blaugrany" od początku spotkania mieli sporą przewagę w tworzeniu groźnych akcji. Mogli wyjść na prowadzenie już w 14. minucie, ale Jordi Alba po doskonałym podaniu Leo Messiego uderzył w słupek bramki Jana Oblaka.
Kwadrans później Diego Costa wyleciał z boiska. O jego czerwonej kartce pisaliśmy TUTAJ.
Gra w przewadze liczebnej sprawiła, że Barcelona stała się jeszcze groźniejsza. W drugiej połowie kilkukrotnie bardzo dobrze interweniował Jan Oblak, który popisał się świetnym refleksem.
Ostatecznie gospodarzom udało się skruszyć mur gości w końcówce spotkania.  W 85. minucie Jan Oblak skapitulował po świetnym uderzeniu z dystansu Luisa Suareza.
Chwilę później było już 2:0. Lionel Messi udanie wykończył indywidualną akcję. Takim rezultatem FC Barcelona wygrała ten mecz.
Co warte jeszcze uwagi, w trakcie spotkania doszło do nieprzyjemnego incydentu. Łączony z przejściem do "Blaugrany" Antoine Griezmann został bardzo źle przyjęty przez kibiców FC Barcelony.