FC Barcelona rozbiła Real Valladolid. Kapitalna bramka i mecz Messiego [WIDEO]

Barcelona rozbiła Real Valladolid. Kapitalna bramka i mecz Messiego [WIDEO]
kivnl / shutterstock.com
Barcelona pokonała u siebie Real Valladolid 5:1 w ramach 11 kolejki La Liga. Bohaterem spotkania był Lionel Messi.
Już w 3 minucie gospodarzy wyprowadził na prowadzenie Clement Lenglet. Goście odpowiedzieli bramką Kiko Olivasa tuż przed końcem pierwszego kwadransu gry.
Blaugrana ponownie wyszła na prowadzenie w 29 minucie za sprawą Arturo Vidala. Chilijczyk wpakował piłkę do siatki po asyscie Leo Messiego.
Później Argentyńczyk sam zanotował trafienie po kapitalnym rzucie wolnym. Była to już 50 bramka Messiego w karierze zdobyta właśnie w ten sposób.
Po przerwie gospodarze dołożyli jeszcze dwa gole. W 75 minucie ponownie trafił Messi, który wykorzystał podanie Rakiticia. 2 minuty później wynik ustalił Luis Suarez, którego świetnie obsłużył bohater spotkania Messi.
Dzięki zwycięstwu Barcelona objęła prowadzenie w La Liga. W tym momencie "Duma Katalonii" wyprzedza Granadę i Atletico Madryt o 2 punkty.